Prodej knih dočasně přerušen
Děkujeme za pochopení.

Oddělení

Autoři

Nakladatelé


Naposledy navštívené

obrázek produktu Anička ve městě

Články

Nyní jste zde: Úvod Beletrie pro děti Knihy pro holky a dívky Knihy pro holky Anička ve městě

Anička ve městě

Peroutková Ivana

Volné pokračování knížky Anička a její kamarádky.

Začíná návratem Aničky do Prahy, kde ji čeká spousta překvapení, okouzlení i zklamání, radostí i strastí a otázek, na které hledá odpovědi ve svém deníku.

Anička si zase zvyká na nové prostředí, školu, kamarádky a kupuje si vysněné křečky. Seznámí se i s mladým Adamem, který hraje krásně na klavír a je slepý. Rodiče ji nutí chodit na angličtinu, která ji baví, a do baletu, který nenávidí. Postupně najde nejbližší kamarádku Moniku i kamaráda, tím je Tarek, kluk arabského původu, který báječně hraje loutkové divadlo. Se ztřeštěnou Monikou Anička prožívá veselá i trochu nebezpečná dobrodružství, s Tarkem připravuje divadelní představení. Ale všechno není růžové, zahynuli jí narození křečci a po jedné příhodě rodiče nastolili přísný režim. Anička přemýšlí, zda existuje šestý smysl, a Adam jí ho pomůže najít. Chmurné dny se obrací v lepší, mnohé se mění a Aničce je zase dobře na světě.

Holčičí knížka o dívčích radostech, ale i trápeních, hledání a velkém kamarádství. O tom, co si děvčata špitají i co opravdu prožívají.

Rok vydání knihy : 2007

Vazba knihy : pevná

Formát knihy : 145 x 205

Pro čtenářky od 7 let

Autor: Peroutková Ivana
Nakladatel: Albatros
Knihy pro: děti od 5 let
Žánr: příběhy dětí, literatura pro dívky

Běžná cena: 189 Kč
Naše cena: 189 Kč