Prodej knih dočasně přerušen
Děkujeme za pochopení.

Oddělení

Autoři

Nakladatelé


Naposledy navštívené


Články

Nyní jste zde: Úvod Kdo je kdo v rámci projektu Hravé učení – www.hraveuceni.cz

Kdo je kdo v rámci projektu Hravé učení – www.hraveuceni.cz


Jitka Stříbrná, nar. 1974, vdaná, syn Max (2006)

 

 

Vystudovala SPŠE obor Automatizační technika v Praze, posléze se ale začala věnovat marketingu. Pracovala v manažerských pozicích marketingu nadnárodních společností jako jsou Duracell, Panasonic či holandský potravinářský gigant Friesland Foods. Slabost pro výpočetní techniku jí ale zůstala, proto se s nástupem na mateřskou dovolenou rozhodla vytvořit projekt Hravé učení

 

V rámci projektu Hravé učení je zodpovědná za obsahovou náplň webu, návrh bezpečnostních prvků pro bezpečnou práci dítěte s počítačem a plnění obsahu webu – přípravu animací, výběr a umístění vhodného obsahu, ozvučení webu atd.Žije a pracuje ve Velkých Přílepech.

Vendula Hegerová, nar. 1976Vystudovala Vyšší odbornou školu grafickou v Jihlavě, obor multimédia. Zde natočila animovaný kreslený film ,,Kamarádi“, který byl uveden v roce 2008 v rámci pořadu ,,Noc filmových nadějí“.Nejvíce se věnuje ilustracím pro děti. První nakladatelství , se kterým začala úzce spolupracovat, bylo nakladatelství Axióma Praha. Zde vyšla knížka ,,Myš Bláža na cestě za blahobytem“, která posléze vycházela také jako komiks v časopise Sluníčko. Pro časopis Sluníčko pracuje již tři roky. V roce 2009 začala ilustrovat komiks do časopisu Čtyřlístek (Případy detektiva Preclíka).Knížka, která měla zatím nejspíš největší komerční úspěch se jmenuje "Rozpustilé básničky pro malé dětské ručičky" a vydalo ji nakladatelství Portál. S Portálem spolupracuje na dalších pokračováních.V roce 2009 vyjde její první zcela autorská knížka ,,Mami, tati, chceme pejska“ v nakladatelství Pierot.Pro projekt Hravé učení vytvořila řadu originálních ilustrací, které se staly páteří webu a jeho základním identifikačním prvkem.Žije a pracuje v Čelákovicích u Prahy.

Pavel Vitešník, Studio Bluered, nar. 1982, ženatý, syn Michal (2008)

 

Vystudoval Vyšší odbornou školu grafickou v Jihlavě, kde momentálně vyučuje obor Digitální modelování a animace.Svou odbornost prokázal např. v UPP Praha, TV Nova či v České televizi. Je majitelem studia Bluered v Jihlavě zaměřeného na výrobu webových stránek, televizních znělek a grafiky, multimediálních CD-ROM a DVD, aplikací e-learningu atd.Za své referenční projekty považuje www.hravé učení.cz, dále www.nagelmann.com - stránky uznávaného fotografa, který fotí např. pro Nokia, Microsoft, DHL nebo Porsche,  www.topicuvsalon.cz web znovuotevřeného Topičova salonu na Národní třídě naproti Národnímu divadlu, nebo např. výrobu specializovaných znělek pro televizní stanici RTA a Českou televizi.Práce na příručce první pomoci, www.zachranny-kruh.cz byla letos nominována do shortlistu internetových cen IEA.Pro projekt Hravé učení vytvořil unikátní systém přehrávání obsahu stránek, který umožňuje současné přehrávání zvukových souborů, video souborů a souborů obsahujících animace, které se dají externě vytvářet a měnit. Zároveň realizoval požadované bezpečnostní prvky pro bezpečné užívání webu, vytvořil registrační systém a dodal veškeré ovládací prvky webu včetně grafického rozcestníku.Žije a pracuje v Jihlavě.

 

 

 

> Přejít na článek Hravé učení bude děti bavit