Prodej knih dočasně přerušen
Děkujeme za pochopení.

Oddělení

Autoři

Nakladatelé


Naposledy navštívené

obrázek produktu Fimfárum do třetice všeho dobrého

Články

Nyní jste zde: Úvod Pohádky Moderní pohádky Fimfárum do třetice všeho dobrého

Fimfárum do třetice všeho dobrého

Jan Werich

Jan Werich : Fimfárum do třetice všeho dobrého

Vazba knihy : pevná

Nakladatelství Albatros vydává 3D knihu! Fimfárum do třetice všeho dobrého obsahuje 3D fotografie, knížka vychází se speciálními stereoskopickými brýlemi a je určena nejen všem milovníkům humoru Jana Wericha a krásných knih, ale i fanouškům nového filmu.

V únoru 2011 očekáváme premiéru filmu Fimfárum – Do třetice všeho dobrého, obsahuje pohádky Jana Wericha: Rozum a Štěstí, Jak na Šumavě obři vyhynuli a O kloboučku s pérkem sojčím (v knize pod názvem Král měl tři syny). Jde o první celovečerní stereoskopický 3D film. V roce 2006 vyšla kniha FIMFÁRUM Jana Wericha – 9 filmových pohádek, která „kopírovala“ úspěšné celovečerní loutkové filmy (FIMFÁRUM – z roku 2002 a FIMFÁRUM 2 – z roku 2006). Naše nové „filmové“ Fimfárum souvisí samozřejmě s filmem a kniha bude plná ilustrací a fotografií výtvarníků Denisy Grimmové Abrhámové, Petra Poše a Patricie Ortiz Martinez, kteří se podíleli na poslední části werichovské trilogie. Určeno všem milovníkům humoru Jana Wericha a krásných knih.

Související odkazy s knihou Fimfárum do třetice všeho dobrého

  • u<a href="/pdf/fimfarum potreti ukazka.pdf">kázka z knihy Fimfárum do třetice všeho dobrého</a>

Nakladatelství Albatros vydává 3D knihu! Fimfárum do třetice všeho dobrého obsahuje 3D fotografie, knížka vychází se speciálními stereoskopickými brýlemi a je určena nejen všem milovníkům humoru Jana Wericha a krásných knih, ale i fanouškům nového filmu

Autor: Jan Werich
Nakladatel: Albatros
Knihy pro: děti od 5 let
Žánr: pohádka

Běžná cena: 149 Kč
Naše cena: 149 Kč