Prodej knih dočasně přerušen
Děkujeme za pochopení.

Oddělení

Autoři

Nakladatelé


Naposledy navštívené

obrázek produktu Kosprd a Telecí

Články

Nyní jste zde: Úvod Beletrie pro děti Dětské příběhy Kosprd a Telecí

Kosprd a Telecí

Eva Papoušková

Eva Papoušková - Galina Miklínová : Kosprd a Telecí

Rok vydání knihy : 2013

Vazba knihy : pevná

Malý Kosprd, hrdina naší knížky, miluje tatínkovu dílnu a moc rád tátovi pomáhá při výrobě vzducholodi, ale jednoho dne se rodiče rozhodnou, že jejich syn musí začít chodit do školky. Toto rozhodnutí se mu nelíbí, a velmi hlasitě protestuje &ndash, při příchodu do školky. Téměř každý rodič, který vedl poprvé své dítko do školky, ví, o čem je řeč. A také spousta dětí zná takovou situaci. V našem příběhu však malý Kosprd má velké štěstí, protože hned první den ve školce potká báječnou kamarádku...

Vyprávění zachycuje každodenní momenty, které se mohou přihodit v kterékoliv mateřské školce, a velmi vtipně i s nadsázkou popisuje život předškoláků a jejich nápady, nad nimiž se dospělí nestačí divit. Přátelství Kosprda a Telecí, jejich &bdquo,vejšplechty&ldquo, i dobrodružství jsou zachyceny věrohodně a vtipně. Kniha získala 1. místo v literární soutěži o nejlepší původní českou prózu vyhlášené nakladatelstvím ALBATROS ve společnosti Albatros Media a. s. v roce 2012.

Související odkazy s knihou Kosprd a Telecí

Vyprávění zachycuje každodenní momenty, které se mohou přihodit v kterékoliv mateřské školce, a velmi vtipně i s nadsázkou popisuje život předškoláků a jejich nápady, nad nimiž se dospělí nestačí divit.

Autor: Eva Papoušková
Nakladatel: Albatros
Knihy pro: děti od 5 let
Žánr: příběhy dětí, humor pro děti

Běžná cena: 199 Kč
Naše cena: 199 Kč