Prodej knih dočasně přerušen
Děkujeme za pochopení.

Oddělení

Autoři

Nakladatelé


Naposledy navštívené


Články

Nyní jste zde: Úvod Pro bystré hlavy

Pro bystré hlavy

Řadit podle
Katalog | Tabulka
obrázek produktu

Taky se vám zdá, že svět je plný hádanek? A to se mi na něm líbí. Pořád mě baví ty záhady luštit a řešit. V naší rodině to všichni vědí a táta říká, že to mám po babičce. Sotva strýc Ruda vkročí do dveří, už na prahu volá: „Mám pro tebe hádanku, Lízo! Připrav se!“ A Líza nejen luští, ale podělila se v knížce o hádanky i se čtenáři. Dala jich dohromady sto jedenáct! 111 veselých příběhů s hádankou pro pobavení a k zamyšlení pro prvňáčky, ale určitě i pro vnímavé a zvídavé mladší děti.

199 Kč 199 Kč
obrázek produktu

pro děti 8 až 10 let

99 Kč 99 Kč
obrázek produktu

Fyzika na dvoře

Autor: Radek Chajda

100 zábavných pokusů pro každého

199 Kč 199 Kč
obrázek produktu

Kniha plná hádanek a faktů pro milovníky poníků

149 Kč 149 Kč
obrázek produktu

LANklan Šílený mrakodrap

Autor: Frank Stieper

V novém dobrodružství LANklanu máš se svými přáteli za úkol přelstít přetechnizovaný mrakodrap World Media Center, který se vymknul kontrole. Musíš se dostat do řídícího centra a zachránit tak rukojmí uvězněné v budově. Cestou tě opět čeká spousta nástrah a úkolů. Musíš však najít správnou cestu, záleží na tom životy nevinných lidí! A jen ty rozhodneš, jakým směrem se bude příběh ubírat dál!

89 Kč 89 Kč
obrázek produktu

Malý vědec 2

Autor: Tomislav Senćanski

Experimenty, které můžete provádět i doma

189 Kč 189 Kč
obrázek produktu

Malý vědec 3

Autor: Tomislav Senćanski

Kaleidoskop a dalších více než 60 experimentů

189 Kč 189 Kč
obrázek produktu

Volné pokračování úspěšné knihy Máte na víc! Probuďte svůj mozek se věnuje především technikám, jak mozek trénovat a efektivněji využívat. Je doplněna také výpověďmi několika lidí z různých oblastí, kteří mají jedno společné – jejich mozek nezahálí a tuhle schopnost přenášejí na druhé. To, že v jakémkoli věku máte na víc, je jasné a neoddiskutovatelné. Samo se to však nestane.

289 Kč 289 Kč
obrázek produktu

zcela bezpečné

249 Kč 249 Kč
obrázek produktu

Objevujeme elektřinu

Autor: Carmella Van Vleet

Elektřina se stala nedílnou součástí našich životů. Bez osvětlení, počítačů, ledniček, televizí, tabletů a dalších spotřebičů si dnes už život nedokážeme ani představit. Zajímá vás, jak funguje statická elektřina, elektrický proud, elektrické obvody, elektromagnetismus, motory či generátory? Chcete si na 25 snadných projektech a pokusech vyzkoušet, co elektřina umí? Vyrobíte si například jednoduchý motor, baterii s citrónu, noční lampičku a další úžasné věci.

169 Kč 169 Kč
obrázek produktu

Kniha je určena dětem i studentům pro samostatné tvoření, vhodná je rovněž do školních hodin nebo pro volnočasové aktivity. V knize najdete plno nápadů zaměřených na rozvoj tvůrčího psaní. Cvičení jsou řazena od jednodušších po obtížnější, často obsahují jednu i více variant.

249 Kč 249 Kč
obrázek produktu

Jednoduché fyzikálně a chemicky zaměřené pokusy pro malé vědce

99 Kč 99 Kč